Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca jest jedną z najwdzięczniejszych dziedzin fotografii – aby sprostać wymaganiom rodziców przygotowaliśmy następujące oferty:

– sesje noworodkowe i niemowlęce – Wasz Maluszek pojawił się wreszcie na świecie. Jest najsłodszy, najpiękniejszy i cały naj… Czemu nie zatrzymać tego momentu na dłużej? Zachęcamy do wykonania sesji Waszemu Maleństwu już w pierwszych dniach jego życia. Bobasek wtedy prawie cały czas albo śpi, albo je. A ponieważ je kilka razy na dobę, resztę czasu smacznie śpi.

– sesje ciążowe 9 miesięcy … niby dużo, a jednak tak krótko. Tym bardziej, że okrągły brzuszek, tak poręczny do głaskania mamy jeszcze krócej. Gdy na świecie pojawi się jego mieszkaniec, brzuszek odchodzi w niepamięć… Szkoda.. Może choć fotografie nam przypomną te cudowne chwile i brak talii :).

– sesje dziecięce i rodzinne – podobno z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciach. I to prawda! Nie ma jak piękna ramka na ścianie, a w niej fotografia przedstawiająca same radosne buzie. Żaden obraz nie będzie Wam równie bliską i unikatową ozdobą domu.

  • Sesja mini – Klient otrzymuje 5 zdjęć poddanych retuszowi nagranych na płytę DVD . Czas trwania sesji od 30 do 45 min . Możliwość pozowania w 1 stylizacji . Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 20 zł za sztukę.
    Cena sesji: 150 zł

  • Sesja standard – Klient otrzymuje 10 zdjęć poddanych retuszowi nagranych na płytę DVD . Czas trwania sesji ok 1,5 godziny . Możliwość pozowania w 2 stylizacjach . Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 20 zł za sztukę.
    Cena sesji: 200 zł

  • Sesja rozszerzona – Klient otrzymuje 20 zdjęć poddanych retuszowi nagranych na płytę DVD . Czas trwania sesji ok 2 godzin.  Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć w cenie 20 zł za sztukę.
    Cena sesji: 300 zł

Ilość zdjęć w pakiecie to ilość jaką ostatecznie dostaniecie Państwo z sesji. Nie dajemy zdjęć nieobrobionych.

 

Jak przygotować się do sesji?

 

fotografia-dziecieca-fp

 

Przy wykonywaniu zdjęć w pomieszczeniu prócz sprzętu znajdują się również tła, oraz wiele dodatków – koszyki, kocyki, ozdoby, spódniczki, czapeczki, ubranka, owijki i wiele innych. Jednak rodzice często dokładają swoje ulubione gadżety – kocyki, ubranka, dodatki oraz ulubione zabawki.

Czas sesji zależy najczęściej od malucha – roczniaki około godziny, noworodki około 3 godzin (włącznie z czasem na pielęgnacje maleństwa). Nie musimy się spieszyć – zawsze jest czas, aby nakarmić, przytulić, czy przebrać małego modela.

Na sesję z maluchem zabierzcie najlepszy uspokajacz (nawet jeśli jest to suszarka lub głośna grzechotka), coś słodkiego do przekupienia w razie potrzeby tych już starszy maluszków 😉.

NAJWAŻNIEJSZE! Nie stresujcie się sesją, dzieci to czują i stają się niespokojne. Najważniejsze to zabrać na sesję dobry humor! 😉.

W pełni dostosowujemy się do rytmu dnia dziecka, by nie czuło się ono skrępowane, a sesja nie była dla niego, ani jego rodziców męcząca, a raczej stanowiła świetną zabawę.

Nie zależy nam, aby uwiecznić poważne twarze, a raczej naturalne uśmiechy, ciepłe spojrzenia i  słodkie miny.

Ze względu na komfort rodziców i dziecka preferujemy wykonywanie fotografii malucha u Państwa w domu. Dojazd na terenie Bydgoszczy i w okolicy 20km wliczony jest w koszt zdjęć.

Aby umówić się na sesje zadzwoń: +48 723 340 288 lub napisz na adres info@framephoto.pl.

 

fotografia-ciązowa